O nas

Baster Kuchnie Legnica

Baster Kuchnie – to rodzinna firma, która od ponad 20 lat dostarcza pomysły i inspiracje przy tworzeniu kuchni.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki WFM Kuchnie oraz Nolte Kuchen w Legnicy. Zapraszamy do naszego studia mebli kuchennych, gdzie możecie spodziewać się Państwo pełnego profesjonalizmu, począwszy od doradztwa przy projektowaniu, a na najwyższej jakości usłudze montażu kończąc.

Indywidualne podejście do każdego Klienta jest wynikiem naszego wieloletniego doświadczenia oraz nieustającej pasji do tego co robimy.

Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem. Każdy z Państwa ma inne oczekiwania, dlatego przykładamy ogromną wagę do tego by je poznać, by spełnić je bez żadnych kompromisów.

Tysiące zadowolonych Klientów i zrealizowanych projektów to dla nas największa nagroda, ale jednocześnie motywacja do dalszej ciężkiej pracy, by kolejne już pokolenia dołączyły do grona naszych Przyjaciół.Od lat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki WFM Kuchnie w Legnicy. Zapraszamy do naszego nowego studia mebli kuchennych, gdzie możecie spodziewać się Państwo pełnego profesjonalizmu, począwszy od doradztwa przy projektowaniu, a na najwyższej jakości usłudze montażu kończąc.

Kontakt

ul. Kamińskiego 31
Legnica 59-220 Polska
Tel:+48 509 325 076
Tel stac +48 76 711 24 25
OtwartePn-Pt - 11.00 - 18.00
So - 10.00 - 14.00
© Copyright 2019 - Realizacja: JSQFILM.pl - Filmy Reklamowe
ZAMÓW WYCENĘ
close slider