Klasyczne Kuchnie

  • Home
  • /
  • Klasyczne Kuchnie

Baster kuchnie to wyjątkowa marka dla osób, które cenią sobie zarówno funkcjonalność jak i klasyczny i ponadczasowy design swojej kuchni w przystępnej cenie. Meble kuchenne na wymiar charakteryzuje nowoczesna prostota, elegancja oraz wzornictwo odpowiadające najnowszym trendom designerskim idealnie komponujące się do każdego stylu mieszkania czy domku jednorodzinnego.

W obecnych czasach 90% mebli kuchennych wykonywanych jest przez nas na dokładny wymiar pobierany u klienta w domu. Dzięki nim każdy zakątek, odrobina wolnego miejsca pozwala nam kreatywnie zagospodarować i funkcjonalnie urządzić Twoją kuchnie marzeń. Meble kuchenne na indywidualne zamówienie wraz z szeroką ofertą szafek kuchennych pozwalają zaspokoić szczególne oczekiwania Klientów. Wszystkie te cechy charakteryzują realizacje wykonane przez naszą firmę.

Znajdą u nas Państwo jakość na najwyższym poziomie, unikalne wzornictwo, oraz najważniejsza dla  wszystkich użytkowników wyjątkowa funkcjonalność kuchni na wymiar.

Szeroka gama szafek kuchennych dostępny w linii gwarantuje możliwość zaprojektowania w pełni ergonomicznej kuchni na wymiar.

Szafki dolne, dzięki praktycznym szufladom pozwalają na wygodny dostęp do wszystkich zmagazynowanych w nich produktów. Ponadto posiadają nóżki tworzywowe z regulacją, co pozwala na zniwelowanie nierówności podłogi oraz idealne dopasowanie wysokości roboczej do wzrostu użytkownika. Szafki wiszące natomiast posiadają zawieszki schowane za ścianą tylną, a półki w nich są specjalnie zabezpieczone przed przypadkowym wysunięciem. Dzięki dodatkowemu wyposażeniu, jakim jest oświetlenie oraz wszelkiego rodzaju wkłady do szuflad czy segregatory na odpady meble kuchenne marki moelke pozwalają spełnić marzenia o kuchni nie tylko pięknej, ale również z bogatym wnętrzem, które pozwoli na radość z wykonywania codziennych kuchennych prac, a prace te uczyni łatwiejszymi i wygodniejszymi niż dotychczas.Od lat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki WFM Kuchnie w Legnicy. Zapraszamy do naszego nowego studia mebli kuchennych, gdzie możecie spodziewać się Państwo pełnego profesjonalizmu, począwszy od doradztwa przy projektowaniu, a na najwyższej jakości usłudze montażu kończąc.

Kontakt

ul. Kamińskiego 31
Legnica 59-220 Polska
Tel:+48 509 325 076
Tel stac +48 76 711 24 25
OtwartePn-Pt - 11.00 - 18.00
So - 10.00 - 14.00
© Copyright 2019 - Realizacja: JSQFILM.pl - Filmy Reklamowe
ZAMÓW WYCENĘ
close slider