Nowoczesne Kuchnie

  • Home
  • /
  • Nowoczesne Kuchnie

Projektujemy i tworzymy kuchnie, w których przyrządzanie posiłków staje się przyjemniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Nasze kuchnie to przestrzeń, gdzie zrelaksujesz się przy filiżance kawy oraz kawałku ciasta, które własnoręcznie upieczesz. Kilka dekad doświadczeń oraz umiejętność trafienia w 100% w gust i potrzeby naszych klientów uczyniło z nas specjalistów w zakresie projektowania, produkcji i montażu kuchni na wymiar.

Kuchnie projektujemy z zachowaniem panujących standardów używając przy tym najnowocześniejszych materiałów, które zagwarantują wieloletnią wytrzymałość i piękny wygląd waszej kuchni. Nie zapominamy przy tym wszystkim o jak najbardziej użytkowej i funkcjonalnej stronie dzięki czemu Baster Kuchnie Na Wymiar to firma, która zmieni Twoje życie na lepsze, praktyczniejsze i piękniejsze.

Baster kuchnie spełniają potrzeby kuchni idealnej, która zapewnia zarówno funkcjonalność i ergonomię gwarantując jednocześnie najwyższy poziom jakości do ceny. Projektując kuchnię marzeń wystarczy wybrać nie tylko szafki, półki, fronty i blaty lecz również unikalne wzornictwo, które odpowiada najnowszym trendom w projektowaniu kuchni. W Baster Kuchnie projektujemy nowoczesne kuchnie na wymiar, które odpowiadają dokładnie potrzebom i warunkom mieszkaniowym klientów.Od lat jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki WFM Kuchnie w Legnicy. Zapraszamy do naszego nowego studia mebli kuchennych, gdzie możecie spodziewać się Państwo pełnego profesjonalizmu, począwszy od doradztwa przy projektowaniu, a na najwyższej jakości usłudze montażu kończąc.

Kontakt

ul. Kamińskiego 31
Legnica 59-220 Polska
Tel:+48 509 325 076
Tel stac +48 76 711 24 25
OtwartePn-Pt - 11.00 - 18.00
So - 10.00 - 14.00
© Copyright 2019 - Realizacja: JSQFILM.pl - Filmy Reklamowe
ZAMÓW WYCENĘ
close slider